Kim jest enigmatyczna Ina Kobryn

Ina Kobryn to kolejny cykl kryminalny Remigiusza Mroza. Towarzyszymy w nim młodej kobiecie, której życie wydaje się układać w najlepsze. Bohaterka spełnia swoje marzenia, prowadzi poukładane życie z kochającym mężem u boku, a w pracy radzi sobie coraz lepiej. Jednak, co stanie się gdy pewnego dnia kobieta odkryje, że mężczyzna, którego kocha, nie jest tym, za kogo się podawał? Czy zdoła mu wybaczyć? I czy faktycznie powinna to zrobić? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy w drugim tomie serii: Nie ufaj mu. To trzymający w napięciu thriller z elementami kryminału, który spodoba się fanom szybkich historii.

Kim jest ta kobieta?

Pewnej nocy Ina chce sprawdzić coś na domowym laptopie. Zauważa, że jej mąż zapominał wylogować się z jednej z popularnych platform społecznościowych. Kobieta już chce przełączyć się na swoje konto, gdy zauważa dziwną wiadomość. Ta pochodzi od młodej dziewczyny, Ina jej nie poznaje, ale wydaje się, że ta ma zażyłe stosunki z jej mężem. Kim jest ta dziewczyna? I skąd zna partnera Iny? Bohaterka postanawia porozmawiać o tym z mężem, jednak kiedy budzi się następnego dnia, dowiaduje się, że dziewczynka z Facebooka już nie żyje. Z niewiadomych przyczyn popełniła samobójstwo, w samym centrum Warszawy. Ina zaczyna być coraz bardziej zaniepokojona, tym bardziej że jej mąż twierdzi, że nigdy tej dziewczyny nie widział na oczy i nie ma pojęcia, dlaczego ta wysyłała do niego wiadomości. 

Wiadomość, która zmieni wszystko

Całe życie Iny zostaje wywrócone do góry nogami. Kobieta postanawia dowiedzieć się, kim była dziewczyna i dlaczego postanowiła popełnić samobójstwo. I to w tak publiczny sposób. Nie ufaj mu na święta to z pewnością jedna z ciekawszych książek autorstwa Remigiusza Mroza. Dlaczego? Bo przez większość czasu nie mamy pojęcia, kto tak naprawdę kłamie, a kto mówi prawdę. Dzięki temu powieść czyta się szybko, a sam finał, w którym pada wiele odpowiedzi, ale i pytań, wydaje się ze wszech miar satysfakcjonujący. Niezadowoleni będą zaś ci, którzy lubią książki konkretne, które wyjaśniają wszystko w jednym lub dwóch tomach. 

About the Author

You may also like these